logo

22 Nisan 2013

Siyah Beyaz

Siyah Beyaz film gibi biraz…Halit Karadeniz

Evet gerçekten bir şarkı sözü bir takım ile bu kadar bütünleşebilir.

Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve ekibi yok olan bir takımı sıfır noktasından, şuan ki şampiyonluğa oynayan 15 bin Aydınlı spor seveninin izlediği ve bir çok insanında takip ettiği bir takım haline getirdi.

Biraz geriye gitmemiz gerekirse Aydınspor takımımız her sezon bir alt lige düşen maddi sıkıntılar içerisinde boğuşan Aydın halkının da artık terk ettiği bir duruma bürünmüştü.

Evet yeni heyecan yeni bir soluk gerekiyordu. Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve ekibi bu işe soyunarak sıfırdan bir takım yaratmaya karar verdiler. Belkide bir riskti.

Her şeye rağmen tüm eleştirilere göğüs gererek belediyespor kulübünün adını ve rengini değiştirerek “AYDINSPOR 1923″ kulübünü sahneye çıkardılar.

Önce süper amatör ligde şampiyonluk daha sonra bal ligin de şampiyonluk ve son olarak da 3.lig de şampiyonluk yaşatarak gerçekleşmesi zor bir başarıya imza attılar. Evet Aydın halkı özlemişti.

Bu heyecanı eşiyle, çocuğuyla, arkadaşlarıyla maça gitmeyi tribünlerde siyah – beyaz çekmeyi. Teşekkürler bu yolda emek veren herkese…

Yolumuz “Süper Lig” olsun…

Sosyal medya hesaplarımız…

https://twitter.com/AYDINPRESS

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ


+ 5 = 13

www.aydinpress.com